THY Miles and Smiles Kart Üyeliği Oluşturma

Türk Hava Yolları yolcuları için sık uçan yolcu kartı olan bir müşteri sadakat programı uygulaması olarak Miles&Smiles Kart ile uçuşlarından mil toplayabilmekte ve biriken milleri ile ödül bilet alabilmekteler.

THY, Anadolu Jet uçuşlarında bilet almayı kolaylaştıran, uçuşlardan mil kazandıran ve shell, migros, bimeks, prontotour, avis gibi program ortaklarından yapılan alışverişlerde de mil biriktirmeyi sağlayan bu karta sahip olmak için online başvuru yapmanız yeterli.THY Miles and Smiles Kart Üyeliği Oluşturma” için bir yorum

  • 30 Haziran 2016 tarihinde, saat 20:25
    Permalink

    Yillardir sistemin oturmadigini dusunuyorum. XX Havayollariyla yapacaginiz ucuslardan da mil kazanin diye reklamlari var. Her seferinde bu ucustan mil kazanamazsiniz veya baska sorunlar cikiyor. Ilk ciktiginda miller oldukca fazla veriliyordu. Son 2 yildir millerde inanilmaz kisitlamalara gidildi. Soyle ki ISTANBUL- New York gidis gelis ekonomi sinifinda ortalama 10.000 mil kazanirken, bu meblag 2.500mil e kadar indirildi. Hem fiyatlar pahali, hemde mil kazanci dustu. Bu durumda baska hava yollarinin programlari daha cazip geliyor ve daha cok mil kazanilabiliniyor.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.