Ter Kokusundan Nasıl Kurtulabiliriz

İnsanların çoğunun sıklıkla rastladığı ve sorun haline gelen ter kokusu aile ve çevreniz üzerinde bunaltıcı bir durum. Ter kokusundan kurtulmak için, her sabah kalktığınızda duş alın ve mümkünse bunu sıcak yaz aylarında sabah, akşam uygulayın. Sıcak ortamlarda bulunmak ve çalışmak ter kokusuna davetiye çıkarıyor, bu yüzden koltuk altınızı sürekli temiz ve kuru tutmaya çalışın.

Özellikle sıcak yaz aylarında deodarant kullanın. Sizi rahat tutacak pamuklu kıyafetler giymeyi ihmal etmeyin, güneşten korunarak serin ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Aşırı sıcak acı ve baharatlı yemeklerden kaçının Aşırı sıcak ve acı baharatlı yiyecekler terlemeyi ve kokuyu arttırır. Huzurlu bölgelere, size rahat gelen ortamlarda bulunmayı ihmal etmeyin stresten uzak kalmanız gerekir stresle mücadele edemiyorsanız doktorlardan destek almayı unutmayın.


Aşırı terlemeye en etkili çözüm ”botoks” uygulamasıdır, Botoks uygulaması sinir uçlarınızı bloke ederek ter bezlerinizin uyarılmasını engelleyen acısız bir yöntemdir. Aşırı terlemeniz ”botoks” sayesinde 6-9 ay gibi bir sürede engellenir. Gerekli tavsiyelerimizi ve yöntemlerimizi dinledikten sonra, bunaltıcı ter kokularınız kısa bir sürede yok olur.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.