Skoda Ağustos Ayı Takas Kampanyası

Volkswagen grubunun yükselen yıldızı Skoda daha fazla kullanıcıya ulaşmak için başlattığı, Ağustos ayı özel takas indirimi kampanyası sayesinde, bütün Skoda modellerine 2.000 TL ile 9.400 TL arası değişen miktarlarda takas indirimleriyle ulaşılabilecek. 

Eğer mevcut bir aracınız var ve ekonomik fiyata kaliteli bir araç almak arzusunda iseniz Skoda size göre araçlar sunmakta. Özellikle ağustos ayı takas indirimi ile mevcut aracınızı peşinatat saydırarak çok uygun araç otomobil kredisi ile yeni araç kokusunu alabilmeniz mümkün.

Bu çok kapsamlı araç takas indirimi kampanya ile Skoda Fabia’ya, farklı versiyonlara göre 2.000 ile 2.800 TL arasında değişen indirim fırsatları ile ulaşabilmek mümkün.

Skoda’nın en popüler ve en çok satan modeli olan Octavia ise, Ağustos ayı takas kampanyası sayesinde  ay boyunca 4.700 TL’ye kadar ulaşabilen takas indirimleri sunmakta.


Skoda’nın hızla yükselen SUV modeli Skoda Yeti ise Ağustos ayı sonuna kadar 6.400 TL’ye varan takas indirimi fırsatı sunarken, geniş bagaj hacmi, sıradışı tasarımı ve pratik kullanım özellikleri ile öne çıkan Skoda Roomster ise, 2.100 ile 2.500 TL arası paketlere göre değişen takas indirim avantajları sunuyor. Markanın en lüks modeli ve Audi A6 referanslı modeli Skoda Superb, ki benimde hayran olduğum modeli, ağustos ayı kampanyası sayesinde 9.400 TL’ye varan takas avantajlarıyla alınabilir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.