Olum Bak Git

Bir temizlik işçisinin, kendisini kemerini çıkartarak “vurayım mı, vurayım mı?” diye taciz eden ergene ısrarla “olum bak git” dediği bir video sosyal ağlarda hızla paylaşılmış, milyonlarca kez izlenerek rekorlar kırmıştı.

Olum Bak Git Karikatürleri

 

 

Olum Bak Git Ticareti

Temizlik görevlisi abimizin ısrarla söylediği “OLUM BAK GİT” sözü ise bir fenomen haline haldi. olum bak git yada kızım bak git sözü günlük hayatta kullanılmaya başladı ve artık sanırım bu tarz durumlarda “benimle uğraşma arkadaş” yada “bi git ya” sözü yerine geçerek kalıplaştı.


Hal böyle olunca bu fenomen söz öbeğine farklı varyasyonlarda bir sürü videolar ve karikatürler oluşturuldu. Özellikle ziraat bankası atm sinde geçen yapım beni acayip güldürdü. Allah ta o videoyu yapanları güldürsün diyelim.

Gelelim işin türk girişimcisinin eline bir fırsat olarak geçen kısmına. önce “olum bak git” deki çöpcü abimizin süpürgesi sonra ergenin kemeri geldi yazıları dükkan raflarına düştü. Daha sonra arabalara olum bak git sticker yapıştırmaları moda oldu. derken tişört ve kupa gibi diğer ürünler sırayı izledi. işte bu girişim örnekleri ve ilgili ürünlerin resimleri altta.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.