Nissan Qashqai Otomatik Şanzımanda Müthiş Kampanya

CVT şanzımanlı Qashqai, Bayram kampanyası kapsamında yüzde 0’dan başlayan kredi seçenekleri ve özel fiyatlarla sunuluyor

Ürün yelpazesini Qashqai Sky Pack, Sport Pack ve Black Edition versiyonları ile genişleten Nissan, geçen Temmuz ayında yüzde 0’dan başlayan faiz fırsatları sunmuştu. Nissan sunduğu yüzde 0 faiz ile kredi imkanı kampanyası kapsamında yüzde 3,1 olan pazar payını 3,8lere kadar taşıdı.

Bu başarının ardından Nissan’ın amiral gemisi olan ve Türkiye’de en çok sattığı modeli SUV Qashqai’lerde yine yüzde 0 faiz oranı ve indirimli kampanya fırsatları sunuyor. Şehrin yoğun trafiğinde sarsıntısız ve rahat bir sürüş deneyimi sağlayan Qashqai CVT, bayram kampanyası kapsamında yüzde ‘0’ faizden başlayan kredi seçenekleri ve 53.341 TL’lik başlangıç fiyatı ile bayilerde satışa sunuldu.  Nissan Qashqai manuel vites versiyonları ise 49.341 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

Türkiye’de satışa sunulduğu günden bu yana yaklaşık 28 binden fazla sürücünün tercih ettiği Nissan Qashqai, SUV sınıfında hem konfor, hem de yakıt tasarrufu açısından fark yaratıyor. CVT teknolojisi sayesinde kademesiz vites geçişleri tekniği kullanarak, özellikle aracın hızlanması sırasında sarsıntısız bir ivme sunuyor. Nissan Qashqai CVT otomatik viteste önceden belirlenmiş bir vites değişim oranı olmadığından diğer otomatik vitesli araçlarda oluşan vites değişim şokları ve vites değişimlerinde oluşan gecikmeler hissedilmiyor.


Bayram kampanyası ile özel alım fırsatlarına sahip olan Nissan Qashqai CVT için güvenlik donanımları, panaromik cam tavan, navigasyonlu renkli geri görüntü kamerası ve tavan rayı gibi üst sınıf özellikler de sunuluyor.

Binek Araç Segmentinde Yüzde 3,8’lik Pazar Payı

Binek araç segmentindeki pazar payını her ay istikrarlı bir şekilde artıran Nissan Türkiye, 2012 yılının Temmuz ayında bu segmentteki payını yüzde 3.8’e çıkardı. Toplam 1848 adetlik satış ile toplam pazarda yüzde 3 pazar payına sahip olan Nissan Türkiye, 2012 yılının ilk 7 aylık satışı ile yüzde 2.5’lik pazar payına ulaştı.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.