Mercedes Sağlamlığı

Uzun süre araç kullanmak yorucu bir iştir Hele ki aracınız size b konuda yardımcı olmuyorsa çekilmez bir hal alır bu iş. Her zaman uygun olan hava koşullarında iyi bir yol görüşü ve sürüş hakimiyeti ile karşılaşamaya biliriz. Öyle durumlarla karşılaşabiliriz ki kötü hava koşullarıyla mücadele etmek ve en ufak bir sorunda dahi aracın dilinden anlayarak pratik ve etkili çözüm bulmak zorunda kalabiliriz.


Söz konusu bu rahatlıkları birbirinden şık ve ekonomik tasarımlarıyla dünya devi Mercedes bizlerin hizmetine sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübenin harmanlanarak kalite ve sağlamlık olarak ortaya çıkması sonucu üretilen Mercedes araçların hemen her serisi başta ülkemiz olmak üzere dünya genelinde büyük yankı bularak beğenilmektedir. Günümüze kadar birçok seri araç üreten Mercedes bu başarısı ile otomotiv sektöründe köklü ve hatırı sayılır bir pazar payına sahiptir.

Mercedes C Serisi otomobillerde dokuz farklı benzinli motor bulunmaktadır. 4 silindirli ve 3 giriş seviyesi ile geniş bir alan sunmaktadır. Aracın performansının artırımının yanı sıra buna bağlı olarak artan yakıt tüketimini azaltmak için geliştirilmiş bu 4 silindirli motor hacmi ile rakiplerine büyük bir üstünlük kurmayı başarmıştır.

BlueEEFFICIENCY teknolojisi ile yakıt tüketimi eski modellere göre büyük oranda azaltılarak Mercedes sağlamlığı ve kalitesiyle piyasaya sürülmüştür. Azami dikkat ettikleri tork ve daha az gürültülü araç üretmenin yanı sıra yakıt tüketimi, emisyon ölçümü gibi katı standartlara da uygun araçlar olarak göze çarpmaktadır. Ağızları açık bırakacak derecede olağan üstü performans ve buna rağmen çok çok düşük yakıt tüketimiyle yeni nesil Mercedes araçlar CDI dizel motorları ile herkesi arkasından konuşturmayı başarmış bulunmaktadır. Daha az gürültü maksimum sessizlik felsefesiyle enjeksiyon basınçlarını artırtarak emisyonları azaltan Mercedes araçları daha az gürültülü çalışma kolaylığı sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ticaretten daha ön planda tutan Mercedes, herhangi bir sorun yaşamanız halinde 7/24 yardım ve yol hizmeti vermektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.