İletişim

Öncelikle iyi günler, güzel bir yıl ve başarılı bir iş hayatı sizinle olsun. Blog web sitemizde yayınlanan konular veya sunduğumuz hizmetlerle ilgili bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Danışman Hakan Kaya İletişimCep telefonu, mail veya sosyal medya hesapları üzerinden veya altta yer alan iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

girisim-danismani-start-up-consultant-patent-vekili-muhendis-is-plani-kosgeb-danismani-denizli-hakan-kaya-telefon

Yakınlardaysanız ve kahveniz varsa, bizde içmeye gelebiliriz.

İletişim” için 4 yorum

 • 02 Ocak 2015 tarihinde, saat 10:06
  Permalink

  Merhabalar, KOSGEB yeni girişimci iş planı konusunda danışmanlk, iş planı yazımı konularında hizmet almak yada sorularınız için üstte yer alan telefon numaramız, mail adresimiz yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Yanıtla
 • 15 Eylül 2015 tarihinde, saat 16:04
  Permalink

  Merhaba,

  Kosgeb iş planı hazırlamak istiyoruz Ankara için. Bu konuda danışmanlık veriyor musunuz? Danışmnalığınıza hangi hizmetler dahildir? danışmanlık bedeliniz nedir? Danışmnalık bedelini peşin mi alıyorsunuz yoksa Kosgebin onayından sonra hibeden mi düşüyorsunuz?
  Şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla,

  Yanıtla
 • 28 Eylül 2016 tarihinde, saat 14:23
  Permalink

  merhaba hakan bey ;

  patent & marka vekili yeterlilik sınavına hazırlanmayı planlıyorum. bu süreçte hangi eğitim seti ile ilerlemeliyim. değerli yorumlarınızı bekleyeceğim şimdiden teşekkürler…

  Yanıtla
 • 05 Kasım 2016 tarihinde, saat 15:57
  Permalink

  Sayin Hakan Bey

  Kosgeb iş planı hazırlamak istiyorum Türkiye geneli icin için. Bu konuda danışmanlık veriyor musunuzimkaniniz varmi ? Danışmnalığınıza hangi hizmetler dahildir? danışmanlık bedeliniz nedir? Danışmnalık bedelini peşin mi alıyorsunuz yoksa Kosgebin onayından sonra hibeden mi düşüyorsunuz?
  Şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla,

  Iletisim Mail adresini bulamadigim icin buradan yaziyorum.
  sizinle yazismak isterim .

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.