Farmasi Danışman Girişi

Network marketing sisteminin lider firması Farmasi danışman girişi yapanlar için ürün satışı yapmanın püf noktaları, üye bulma ve sosyal medyanın etkili kullanımı konusunda harika bilgiler paylaşıyoruz.Diğer taraftan network marketing ve ek iş ile ek gelir elde etme yöntemiyle para kazanmak konularında ip uçlarına değiniyoruz.

Sizde tamamen yerli olan ve ülkemizin gururu bu sağlıklı yaşam, doğal ürünler ve organik hayat tarzı sunan Farmasi network marketing ailesine katılmak için alttaki bağlantıyı takip ederek üye olabilir ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili Konu: İlk Defa İş Kuracaklara Girişimcilik Tavsiyeleri

Peki sisteme üye oldunuz ve artık farmasi danışmanı olarak bağımsız temsilci üye olarak nasıl bir yol izlemelisiniz. nasıl daha çok kazabilir ve rahat bir yaşam hayalinize doğru adım atabilirsiniz.

Üyeliğiniz ardından özellikle ilgilendiğiniz yada yada ihtiyacınız olan ürünlerden sipariş verin. Bu siparişinize çok sayıda Farmasi kataloğu ve danışman broşürü de eklemeyi unutmayın. İnternetten verdiğiniz bu siparişleriniz evinize ulaştıktan sonra öncelikle kendiniz kullanın. Aradan 1 hafta geçtikten sonra çevrenizdekilere, arkadaşlara ve dostlara tavsiye etmeye başlayın. Çantanızda sürekli katalog bulunsun. Hemen gittiğiniz yerlerde ürünlerden bahsedin.

Motive Olun: İş Kurana Devletten 50bin Lira Destek

Farmasi danışman girişi

Bu ürünler üyelik sistemi ile satılıyor ama üye olmanıza gerek yok ben sizin için sipariş verebilirim diyerek onlara yardımcı oluyormuşsunuz gibi ürün satmaya başlayın. Siparişleri hemen cep telefonunuzdan girin ve şu gün gibi gelir diyerek parasını peşin alın, böylece sonradan caymalarının yada alacağınızın sarkmasının önüne geçebilirsiniz. Ürün sattığınız kişilere ürün teslim eder iken kataloglardan hediye verin. Bırakın onlarda etrafındakilere tavsiye etmeye başlasınlar. Üyelikten ve alt üye yaparak para kazanmaktan yeri gelinceye kadar bahsetmeyin.

Bir iki sipariş sonrası, sen baya ürün alıyorsun, istersen seni sisteme Farmasi üyesi yapayım böylece farmasi danışman girişi yaparak kolaylıkla kendin için indirimli sipariş verebilirsin. Hatta bu ürünleri etrafındakilere de satarak güzel paralar kazanabilirsin diyerek motive edip alt üyeniz yapın.

Çevrenizdekilerin ardından networkünüzü, yani ürünleri tanıtıp tavsiye edip satabileceğiniz kişileri çevrenizin çevrelerine doğru ilerletir iken sosyal medyayı da iyi ve etkili kullanın.

İlgili yazı: Instagram’da Satış Yapmak

Buradan Türkiye’nin her tarafından milyonlarca Facebook, Twitter, Instagram ve Pinterest kullanıcılarına ulaşabilmeniz mümkün. Önemli olan doğru bir strateji, marka bir kişilik, doğru zamanda doğru paylaşım, paylaşmaya iten içerikler ve sosyal medya pazarlaması hakkında biraz okumak.


Network marketing bir pazarlama yöntemi olarak kişiden kişiye referans yöntemi ile satış ve pazarlama yapmaktır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.