Buderus U 052-24 K Akıllı Kombi

Buderus U 52-24 K Akıllı Kombiler %93′e varan yüksek verim ile kapasitesini %37-100 arasında ayarlayarak enerji tasarrufu sağlar.

Üç Tam Modülasyon – Sıcaklık senörü sayesinde tasisata giden suyun sıcaklığını ölçer ve ayarlanan sıcaklığa göre modülasyon yapar. Dur-Kalk yapmadığında gereksiz yere yakıt harcamaz. – Kullanım suyu debisi değişse bile sıcaklığı sabit kalır. Değişken debilerde cihazın içerisinde bulunan entegre akış türbini ve sıcak kullanım suyu sensörü kullanılan su miktarını ve sıcaklığını ölçerek UBA H3 Kumanda Paneline gönderir.Buderus Akıllı Kombi

Bu sayede istenilen su debisi ve sıcaklığı istenilen düzeyde sabit tutulurken gereken miktarda yakıt tüketimi sağlanır. RC20 Standart Programlı Oda Kumandası ile oda sıcaklığına göre modülasyon yaparak yakıt ekonomisi ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlarken, yine oda sıcaklığını 0,1°C hassasiyetle sabit tutarak siz ve sevdikleriniz için konforlu ortamlar yaratır. Tüm elektronik aksamın çalışması ve kontrolünün yanı sıra, emniyet ve kumanda elemanlarının tamamı Buderus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlarda ve Bilgisayarlı Kombilerde kullanılan son teknoloji ürünü UBA beyin sayesinde denetlenir.

Soft Start özelliği sayesinde patlamasız olarak devreye girer. Tam kapasitede 46 db(A) ses seviyesine sahiptir. Tesisattaki suyun donmasını engelleyen Donma Koruması özelliğine sahiptir. Susuz çalışmadan kaynaklanabilecek ani sıcaklık artışını hissettiği anda cihazı korumaya alır. – Baca sensörü, fark basınç presostatı, limit termostat ve akış kontrol sensörü ile tam emniyetli bir çalışma sağlar. Cihaz içinde ayrıca 3 bar emniyet ventili mevcuttur.

Teknik Özellikler:

Türü Hermetik

Kapasite (40/30°C) 24.080 kcal/h


Sıcak Su Kapasitesi (10/40°C) 13,4 l/dak

Baca Gazı Sıcaklığı (40/30°C) 86 °C

Toplam Elektrik Tüketimi (Tam Yükte) 155 W

Kapalı Genleşme Tankı Hacmi 8 litre

Maksimum Gidiş Suyu Sıcaklığı 82 °C

Ağırlık 41,5 kg En 440 mm Derinlik 360 mm Yükseklik 735 mm


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.