BMW i8 Spyder, 2012 Beijing Auto Show İzlenimleri

2012 Pekin Auto Show Fuarında (23 Nisan – 2 Mayıs 2012), BMW Concept i8 Spyder dünya prömiyerini kutluyor ve arac açık bir şekilde yeni teknoloji için eDrive amblemi taşıyor.  Böylece bundan sonraki tüm BMW elektrikli ve plug-in hibrid otomobiller BMW i’den için eDrive sürüş teknolojisi üzerine geliştirileceği kesin.

Lityum-iyon pil ile BMW Departmanlarında geliştirilen elektrikli motor ve bunların üzerine akıllı motor yönetim sistemi topluca BMW eDrive elektrik drivetrain bileşenlerini oluşturmakta.


Bu BMW eDrive teknolojisi  ile elektrikli mobiliteye benzersiz bir deneyim sağlar. Elektrik motorun tam tork olarak kalkışta hazır olması ve en yüksek hıza ulaşılana kadar hızlanma süresince bu tork değerini koruması ile safkan elektrikli araçların sürekli enerjiyi hissetirmesi tamamen bir ayrıcalık. BMW eDrive teknoloji ile araçlar son derece çevik ve muazzam bir sürüş keyfi sunabiliyor. Lityum-iyon pil hücreleri ve akıllı motor yönetim sistemi eDrive da aracın menzili ve gücünde önemli bir artış sunuyor.

Elektrikli ve elektrik destekli hibrit araçları da, onları özellikle dinamik ve akıllı olmalarına imkânı veren BMW eDrive güçlendirici  teknolojisi ile göreceğiz.


BMW i8 Spyder, 2012 Beijing Auto Show İzlenimleri” için bir yorum

  • 13 Mayıs 2012 tarihinde, saat 15:39
    Permalink

    paramız olsada bu arabadan alsak süper birşey bu araba ya bmw yine döktürmüş

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.