BKM Express İle Keyifli Alışveriş

İnternet kullanımın sayısal olarak hızla artması ardından, gelişen internet kültürü ile interneti aktif olarak kullananların sayısı da artıyor. Özellikle internetten alışveriş ciddi rakamlara ulaşmış durumda ve geleceği parlak gözüküyor.

bkm-express-bankalar-arasi-kart-merkezi-guvenli-alisverisÜlkemizde genel inanışlar ve geçmiş tecrübeler nedeniyle insanlar online alışveriş yapmakta çekiniyorlar. Buda ülkemizde eticaretin hak ettiği yere gelmesini zorlaştırıyor. Özellikle limango, markafoni vb. büyük bütçeli yatırımların Tv reklamı tabanlı olarak çektiği yeni müşteriler sayesinde ihtiyaç duyduğu ürün veya hizmeti internet üzerinden satın alan ve bunu bir alışkanlık haline getirenlerin sayısı hızla artıyor.

Kullanıcılara kart bilgilerini paylaşmadan alışveriş imkanı sağlayan dünyanın en büyük ödeme sistemi olan PayPal maalesef Trkiye ofisini de açmış olmasına rağmen pek başarı sağlayamadı. İnternet kullanıcıların çoğunun tanımadığı paypala karşılık BKM Express benzeri hizmeti sunma adına yaptıı reklamlar ile bilinirlik kazandı.


Diğer taraftan bu BKM Express reklamları interneti alışverişi özendirdiği ve eticaretiin güvenli olduğu vurgusunu yaptığı için son derece önemli. Bu reklam sonrası eticaret sitelerini yeni yılda yeni müşteriler-yani daha önce internetten alışveriş yapmamış müşteriler- kazandıracağı muhtemel.

BKM Express resmi web sitesi üzerinden mailleri ve oluşturdukları şifreleri ile kaydettikleri hesaplarına banka kartlarını tanımlıyorlar. Alışveriş yaparken ise bu hizmeti sunan web sitelerinde siparişlerini tamamlarken bkm expressin güvenli ödeme sayfasına yönlendiriliyorlar. işlemlerini bu platform üzerinden tamamlarken ne kart bilgileri ne de başka bilgileri alışveriş yapılan site ile paylaşılmadığı için son derece güvenli.

eticaret siteleri ise bu hizmet ile ödeme aldıkları zaman komisyon ödemiyorlar. Herhangi bir banadan sanal pos sahibi olmanın yeterli olduğu ödeme sistemini aktif hale getirmek oldukça kolay.

PayPal dışında Türkiye’de gittigidiyor ortakları tarafından geliştirilen ve gittigidiyor.com daki sıfır risk sistemi ile alışveriş modelini diğer sitelerde de kullanabilmeyi sağlayan iPara ödeme sistemi de bu aralar revaçta.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.