Baymak Brötje Heizung Novadens Extra Yoğuşmalı Kombi

Baymak’ın Yoğuşmalı kombileri arasında verim sınıfı yüksek ürünlerinden bir tanesidir. %109,80 gibi yüksek bir maxsimum verim yüzdesine sahiptir.

92/42/ECC direktifine göre verim sınıfı değeri ise 4 yıldızdır. Dijital(LCD) ekranı ile kullanım rahatlığı, arıza durumunda arıza teşhis lambasının devreye geçmesi gibi olumlu ve iyi özellikleri bulunmaktadır.  Premix eşanjörlü, elektronik gaz valfi modülasyunu kontrolü ve elektronik ateşleme sistemine sahiptir.baymak-brotje-yogusmali-kombi-denizli-dogalgaz-enerya-kentgaz

Boyutları itibariyle, 763 (mm) Yükseklik, 450 (mm) Genişlik, 345 (mm) Derinlik  ölçülerinde olup, şık tasarımı ve her yere kolaylıkla uyum sağlayacak dizaynı vardır. Hermetik baca çapı 60-100 (Ømm) dir. Hem doğalgaz hem de LPG ile çalışabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca  20 (mbar) Doğalgaz basıncı, G30/G31 (mbar) LPG Gaz basıncı, 3 (bar) Isıtma devresi Max. Çalışma basıncı özellikleri vardır. Koruma sınıfı   IPX5D’dir.  Brötje Heizung Novadens Extra Yoğuşmalı Kombi’nin garanti kapsamı 3 yıldır.

Teknik Özellikleri:

Elektronik ateşleme sistemi.

109,80 Maksimum verim yüzdesi

Düşük enerji sirkülasyon pompası

Isıtma suyu devresinde donmaya karşı tam koruma

Kullanım suyu devresinde donmaya karşı tam koruma

NTC Sensör x 2 sıcaklık kontrolü.

Premix Eşanjör yapısı

Arıza teşhis sistemi


Elektronik kontrollü Gaz Valfi Modülasyonu.

Hermetik baca

3 yıl garanti kapsamı


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.