Aracınıza Reklam Almaya Ne Dersiniz?

Hızla değişen ve global köyden dijital bir köye dönüşen günümüz dünyasında her şey değişimden etkileniyor. Bir paylaşım ekonomisi denemesi olarak adlandırabileceğimiz arabalira.com’da bu girişimlerden birisi.

İşlerin daha ekonomik kaynaklar ile daha geniş kitlelerin kişiden kişiye paylaşımı sayesinde daha efektif, verimli ve ekonomik sunulması olarak adlandırabileceğimiz paylaşım ekosisteminin kuşkusuz en büyük temsilcisi airbnb olmuş durumda. Bu yeni ve gelişen trend üzerinden nasıl iş fikri geliştirebilir konusunda kafa yoran ve iş planı oluşturan yeni nesil girişimciler hızla artmakta.


araciniza-reklam-almaya-ne-dersiniz-araba-lira

işte bu girişimlerden birisi de araç sahipleri ile araç giydirme yada araca reklam yerleştirme ile reklam tanıtım yapmak isteyen firmaları buluşturan arabalira.com uygulaması. Girişimin web sitesi olan www.arabalira.com üzerinden aracınız ve araç kullanımınız gibi sürüş detaylarınızı oluşturarak reklam verenlerin aracınıza reklam teklifi yapmasını bekleyebilirsiniz. Bu sayede ayda 250TL gibi rakamları kazanmanız yanında araç krediniz veya yakıt, sigorta veya kasko masraflarınıza destek sağlamış olursunuz.

Diğer taraftan reklam verenler için istedikleri hedef noktalarda dolaşan araçlarda, özellikle sık dolaşan ve yoğun caddeleri kullanan araçlara reklam vererek daha ekonomik bir tanıtım stratejisi geliştirmiş olmaktalar. Buralarda belediye otobüsü, minibüs, taksi gibi ticari araçlarda reklam hem pahalı olmakta hem de binek araçlardaki kadar dikkat çekmemekte. İşte bu nedenle, araç filolarından bağımsız ve ekonomik araç reklam yerleşimi fırsatları için reklam verenlerde site üzerinden kayıt olup, paylaşım ekonomisi ekosisteminin tadını çıkarmaya başlayabilirler.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.